ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O OFERTĘ

Dragons Logo

Patyki do balonów

Wyślij zapytanie o produkt

Patyki do balonów to elementy, które wykorzystywane są do tworzenia dekoracji balonowych. Dzięki nim możemy tworzyć różnorodne formy i aranżacje, dodając wysokości oraz trójwymiarowości naszym projektom. Patyczki do balonów szczególnie doceniane są przez organizatorów imprez i wydarzeń — ułatwiają pracę i zapewniają świetną prezentację balonów.

Postaw na trwałe patyki do balonów, które zagwarantują stabilność balonowej konstrukcji na Twojej imprezie. Sprawdź naszą ofertę. Sprzedajemy również ekologiczne akcesoria – zatyczki oraz koszyczki do balonów.

Plastikowe patyczki do balonów

Plastikowe patyczki do balonów wykonane z wysokiej jakości plastiku to niezastąpiony element dekoracji imprezowych. Dzięki nim balony mogą być wygodnie trzymane i przymocowane, zapewniając solidność konstrukcji dmuchanej dekoracji. Te lekkie i wytrzymałe patyczki doskonale sprawdzają się zarówno podczas ozdabiania stołów, jak i tworzenia różnorodnych dekoracji balonowych.

Ekologiczne patyki do balonów z drewna

Zastosowanie ekologicznych patyków do balonów z drewna to doskonały sposób na ograniczenie zużycia plastiku i dbanie o środowisko naturalne. Drewno jest monolitem, czyli materiałem wyjątkowo wytrzymałym, co sprawia, że takie patyki są nie tylko ekologiczne, ale także praktyczne i trwałe.

Wybierając produkty ekologiczne, wspieramy ideę zrównoważonego rozwoju oraz pokazujemy naszą troskę o przyszłe pokolenia. Niech Twoje wydarzenie będzie bardziej eco-friendly!

Patyczki do balonów — dostępne wymiary:

Patyczki do balonów produkujemy w wymiarach:

  • 30 cm/4 mm,
  • 39 cm/4 mm,
  • 39 cm/ 5mm.

Udostępniamy także możliwość zamówień indywidualnych — od 10 cm do 60 cm, średnice od 4 mm do 6 mm. Dzięki różnorodności dostępnych rozmiarów i grubości patyczków masz pełną kontrolę nad ostatecznym efektem.

Patyki do balonów drewniane i plastikowe

Dmuchane dekoracje to świetne rozwiązanie polecane na różne okazje, na przykład urodziny, ślub czy przyjęcia tematyczne, zwłaszcza gdy gośćmi są też dzieci. Balony na patyczkach są także świetnym sposobem na wykorzystanie balonów przez firmy w celach promocyjnych. Personalizowane dekoracje z balonami z pewnością przyciągną uwagę.

Patyczki do balonów na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą stworzyć oryginalne dekoracje balonowe dopasowane do swoich potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.